Wszystko zaczęło się w latach osiemdziesiątych..stukanie na krzesłach w domu, podczas sobotnich audycji Piotra Kaczkowskiego "MINI MAX" w radiowej trójce..i w trakcie słuchania listy przebojów Marka Niedźwieckiego.. Potem szczecińskie zespoły.. najpierw SKAMOT - rockowe granie, zafascynowanie grupą Rush, Pink Floyd..następnie trafiłem do grupy KRYTERIUM, czyli reggae, totalnie inne myślenie w graniu na bębnach..następnie Grupa FREE BLUES BAND czyli znowu coś innego - blues.. z tą grupą grałem kilkanaście lat (z przerwami). Po kilku latach zaczęła się też współpraca z Tadeuszem Nalepą. Pierwsze wspólne koncerty - Free Blues Band jako zespół towarzyszący T. Nalepie - zagraliśmy w roku 1995 w Szczecinie na Juwenaliach. W tym składzie zagraliśmy kilkadziesiąt razy, aż do ostatniego koncertu który odbył się w Trzyńcu w Czechach w 2006 roku…tuż przed śmiercią Tadeusza Nalepy.
Cały czas poszukując nowych klimatów muzycznych na początku 2004 roku trafiłem do zespołu iNNi.. zmieniłem też barwy blues'owe, rozpoczynając współpracę z grupą AFTER BLUES..w międzyczasie zaczęło się granie z Wojtkiem Rapą -szczecińskim gitarzystą i wokalistą z Czerwono-Czarnych.

Grał z Markiem Surzynem w exBreakout

Gitarzysta basowy , w latach 1983 uczestnik Jarocin Festiwal , 1984 - Warsztaty Jazzowe w Chodzieży, muzyk bardzo uniwersalny , grający w wielu składach w Polsce jak i za granicą . Od 2009 r mocno związany ze śląską sceną bluesową , laureat wielu konkursów i festiwali ( 1 miejsce w 2017 r na Rybnik Blues Festiwal , uczestnik Rawa Blues 2018 r ) , twórca kilku scen bluesowych na Śląsku , bardzo uniwersalny muzyk sesyjny .